- Газовий проточний димохідний водонагрівач «sabio» з відкритою камерою згоряння - гаряча вода постійно. ВІН монтується на стіні в добре вентільованому приміщенні з димрвідвідною трубою і не займає богато місця.
- Різноманітність варіантів дизайну. Завжди є можливість вибору. Біла класична колонка - для консерваторів. Чорна - для стильних. Або може бути з малюнком - для творчих.
- Мідний теплообмінник, в якому не міститься домішок важких металів. Він швидко нагріває воду і економить газ.
- Автоматичне запалювання. При відкритті крана з гарячою водою колонка включиться автоматично. Більше не треба ламати сірники в спробах запалити гніт в колонці.
- Робота при низькому тиску води. Колонка запускається при тиску 0,25 Bar. Актуально для районів зі зниженим тиском води.
- Перемикач зима/літо. У режимі «літо» вода нагрівається поступово. Це дає можливість знизити споживання газу на 40% в рік. У 98% колонок, які виробляють конкуренти, цієї функції немає.
- Простота управління. На передній панелі знаходяться ручки механічного управління: зима/літо, регулятор потужності і регулятор витрати води. З їх допомогою користування і управління газовим проточних водонагрівачів стає комфортним і економним.
- З-х етапний контроль якості: при ВИРОБНИЦТВІ під час складання на конвеєрі, при навантаженні в контейнер для Відправлення в Україну, в момент розвантаження на территорії України.
- Гарантія 24 місяці. Просто ми впевнені в якості газових проточних водонагрівачів «sabio».
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sabio |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.6 кг |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Споживання природного газу | 2.15 куб.м/год |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик іонізації | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 266 ₴






