IMERA R 35 л - розширювальний бак (експанзомат) мембранного типу, призначений для компенсації зміни об'єму теплоносія при нагріванні і розширенні теплоносія (води, або незамерзаючих рідин) в системах опалення закритого типу і підтримки в них робочого тиску, а також застосовується в сонячних системах. Конструктивно практично не відрізняється від гідроакумулятора, всередині оснащений харчовою мембраною, що дозволяє використовувати в системах холодного і гарячого водопостачання.
Вибір обсягу розширювального бака безпосередньо залежить від загального літражу системи. Якщо Ви не знаєте який купити розширювальний бак IMERA, то приблизно варто орієнтуватися на 10% від загального обсягу рідини в системі. Наприклад, якщо в системі 120 літрів води, то потрібно розширювальний бак IMERA на 12 літрів, якщо 350, то 35 літрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Imera |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструктивное исполнение бака | Цилиндр |
| Максимальная рабочая температура | 100 град. |
| Максимальное рабочее давление | 8 бар |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Объем расширительного бака | 35 л |
| Расположение бака | Вертикальное (без ножек) |
| С заменяемой мембраной | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Тип расширительного бака | Мембранный |
| Цвет | Красный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Диаметр | 365 мм |
| Диаметр присоединительного патрубка | 3/4" |
Информация для заказа
- Цена: 2 221 ₴


