Столітровий розширювальний бак Aquapress ACRV 200 використовується в опалювальних системах і системах водопостачання для запобігання негативним наслідкам гідроударів і стрибків тиску в опалювальній системі, а також для поглинання збільшився обсягу теплоносія в системі, що виникає при перепаді температур. Бак оснащений змінною мембраною EPDM, за допомогою якої відбувається запобігання застою води і тим самим запобігає можливість появи і розмноження різних шкідливих бактерій. Бак прекрасно поєднується в опалювальних системах з котлами, бойлерами, водонагрівачами, а також з насосами. Має циліндричну форму з безшовної діафрагмою. При виготовленні бака використовують високоякісну, вуглецеву листову сталь, а також оцинковану сталь. Тип установки даного бака - підлоговий, вертикальний.
Переваги розширювального бака Aquapress ACRV 200:
- Розширювальний бак запобігає негативним наслідкам гідроударів і перепадів тиску в системах водопостачання і опалювання.
- Зовнішнє епоксидне покриття, що запобігає появі і розвиток корозії.
- Виготовляється бак з високоякісної сталі, міцною і зносостійкого за своїми характеристиками.
- Оснащений бак якісної змінною мембраною.
- Дана модель має привабливий, оригінальний зовнішній вигляд.
- Обсяг даного бака складає 200 літрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aquapress |
| Страна производитель | Италия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Конструктивное исполнение бака | Цилиндр |
| Максимальная рабочая температура | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 6 бар |
| Материал корпуса | Сталь |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Объем расширительного бака | 200 л |
| Расположение бака | Вертикальное (с ножками) |
| С заменяемой мембраной | Да |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Тип расширительного бака | Мембранный |
| Цвет | Красный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 912 мм |
| Диаметр | 600 мм |
| Диаметр присоединительного патрубка | 1" |
- Цена: 14 534 ₴


