Електрогенератор Aruna GEN 6500 AUTO START WH
Електрогенератори бензинові серії GEN – це пересувні енергетичні установки, які призначені для застосування в побуті та можуть використовуватися у якості аварійного або резервного джерела електричної енергії для споживачів однофазного змінного струму. Наприклад, для резервного електроживлення невеликого приватного будинку чи дачі, невеликого магазину, кафе, аптеки тощо або для забезпечення роботи аварійних бригад і т. п.
Основною особливістю електрогенератора Aruna GEN 6500 AUTO START WH є те, що він автоматично вмикається коли зникає напруга, і автоматично вимикається коли напруга знову з'являється.
Конструктивні особливості та переваги:
- мідна обмотка генератора
- рама з вуглецевої сталі з покриттям
- зручна панель керування
- електричний старт (лише у GEN 6500 START WH)
- вбудований автоматичний регулятор напруги (AVR)
- євророзетки (16А) для підключення електроінструмента (дрелі, болгарки, компресори, зварювальні інвертори малої потужності тощо), офісної та комп'ютерної техніки, освітлення, насосного обладнання (водопостачання, опалення, водовідведення) тощо
- розетка (32А) для підключення потужного електричного обладнання (GEN 5500; GEN 6500 START WH)
- захист споживачів від короткого замикання
- захист від перевантажень
- датчик низького рівня мастила в двигуні
- вольтметр для візуального контролю напруги
- датчик рівня палива
- колеса для зручності переміщення (лише у GEN 6500 START WH)
- віброопори для зменшення вібрацій від роботи двигуна
Обмеження:
- Температура навколишнього середовища –20°С … +45°С
- Відносна вологості повітря не більше 80% за температури +25°С
- Заборона прямого впливу атмосферних опадів
- Висота над рівнем моря не більше 1000 м
Характеристики:
- Номінальна напруга, В: 220±10%
- Номінальна частота, Гц: 50±2,5%
- Потужність генератора (номінальна / максимальна), Вт: 6000 / 6500
- Номінальний струм, А: 28
- Розетки, шт.: 1 (16А) + 1 (32А)
- Регулятор напруги: автоматичний (AVR)
- Тип двигуна: одноциліндровий чотиритактний OHV повітряного охолодження
- Максимальна потужність двигуна, кВт/к.с: 11,0 / 15,0
- Робочий об’єм, см³: 420
- Максимальний момент на валу, Н·м: 28
- Об’єм паливного бака, л: 25
- Об’єм мастила в картері, л: 1,1
- Система запуску: стартер електричний
- Тривалість безперервної роботи, год: 8
- Витрата палива при 75% від номінального навантаження, л/год: 3,5
- Рівень шуму, дБА: 76
- Датчик низького рівня мастила в двигуні: +
- Вольтметр: +
- Колеса: +
- Габаритні розміри (ДхВхШ), мм: 695x525x545
- Маса нетто, кг: 85
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARUNA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна сила струму | 28 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 8 годин |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Колір | Чорний |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Потужність двигуна | 11 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 3.5 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 695 мм |
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Вага | 85 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
- Ціна: 43 014 ₴



