Буферні ємності зі знімною теплоізоляцією серії EAМ
Буферні ємності EAМ призначені для роботи в системах опалення. Є закритими судинами, які можуть працювати під зайвим тиском внутрішньої рідини теплоносія до 0,3 МПа, виготовлені з чорної сталі без внутрішнього покриття.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Вага126 кг
Тиск, бар6
ФормаЦиліндрична
Матеріал бакачорна сталь
Колірсірий
Габарити (ВхШхГ)2029 x 1169 x 1169 мм
Об'єм бойлера, л1500
ВстановленняВертикальна
Спосіб встановленняПідлоговий
Тип бойлераНакопичувальний
Підведення водиЗбоку
ВиробникКНТ
Клас енергоспоживанняС
Макс. температура нагрівання, °C95
Країна виробникУкраїна
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Вага 126 кг
Тиск, бар 6
Форма Циліндрична
Матеріал бака чорна сталь
Колір сірий
Габарити (ВхШхГ) 2029 x 1169 x 1169 мм
Об'єм бойлера, л 1500
Встановлення Вертикальна
Спосіб встановлення Підлоговий
Тип бойлера Накопичувальний
Підведення води Збоку
Виробник КНТ
Клас енергоспоживання С
Макс. температура нагрівання, °C 95
Країна виробник Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuydych heating technology |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 1500 л |
| Максимальний тиск в баку | 6 бар |
| Максимальна температура в баку | 95 град. |
| Матеріал бака-акумулятора | Нержавіюча сталь |
| Вага | 126 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2029 мм |
| Ширина | 1169 мм |
| Довжина | 1169 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 50 534 ₴




