Шланг сильфонний FADO Inox Gas ЗВ для газу - повнопрохідний неремонтопридатний шланг із підвищеним ресурсом. Накидна гайка з нікельованої латуні, голка і гофра з нержавіючої сталі. Різьба приєднання – зовнішнє / внутрішнє.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Середовище робоче | Газ |
| Матеріал шланга | Нержавіюча сталь |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Довжина | 1500 мм |
| Зовнішній діаметр підводки | 16.3 мм |
| Внутрішній діаметр підводки | 12.4 мм |
| Радіус вигину | 35 мм |
| Максимальна температура робочої рідини | 120 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Виробник | Fado |
| Підключення гнучкої підводки | |
| Внутрішня різьба | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487 ₴


