Буферні ємності в знімній теплоізоляції серії HP hygienic 200 – 2000 л
Буферные емкости с теплообменником из нержавеющей стали AISI 316L и нижним теплообменником из углеродистой стали со съемной теплоизоляцией
Буферні ємності HPhygienic призначені для роботи з тепловими насосами, конденсаційними газовими котлами, сонячними колекторами та іншими джерелами енергії. Працює як буферна ємність та як бойлер гарячого водопостачання. Така ємність за рахунок пошарового накопичення тепла дозволяє швидко та за низькою собівартістю створити доступ до гарячого водопостачання.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Вага 233 кг
Тиск, бар 6
Форма Циліндрична
Матеріал бака чорна сталь
Колір сірий
Габарити (ВхШхГ )2029 x 1169 x 1169 мм
Об'єм бойлера, л 1500
Встановлення Вертикальна
Спосіб встановлення Підлоговий
Тип бойлера Накопичувальний
Підведення води Збоку
Виробник КНТ
Клас енергоспоживання C
Макс. температура нагрівання, °C 95
Країна виробник Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuydych heating technology |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 1500 л |
| Максимальний тиск в баку | 6 бар |
| Максимальна температура в баку | 95 град. |
| Матеріал бака-акумулятора | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Загальна площа поверхні теплообмінника | 12.7 кв.м |
| Вага | 233 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2029 мм |
| Ширина | 1169 мм |
| Довжина | 1169 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 93 962 ₴



