Плоский паяльник зі станиною Marek ZO-110
MAREK — це торгова марка, що існує в Польщі з 2010 року та розробляє й розробляє інноваційні продукти для внутрішнього польського споживача. На вигляд великої конкуренції й насиченості на ринку, інженери MAREK ТМ прагнуть максимально наблизитися до ідеального співвідношення "ціна-якість".
Паяльник для поліпропіленових труб Marek ZO-110 належить до професійних паяльників. На цей момент Marek ZO-110 один із найвідоміших і найнадійніших паяльників завдяки невисокій ціні та високій надійності.
До комплекту цього паяльника входить:
- паяльник
- комплект тефлонових насадок 75, 90,110 діаметра
- кріпильні болти
- ключі
- інструкція монтажу
- металевий ящик
Також паяльник має компактну форму, зручну ручку, рухому ніжку для зручності роботи самостійно.
Характеристики:
- Тип обладнання: Паяльник пластикових труб
- Торгова марка: Marek
- Модель: Плоский + насадки
- Країна виробник: Польша
- Живлення: 220 В
- Потужність: 1200 Вт
- Робоча температура: 300 °С
- Діаметри насадок: 75, 90, 110 мм
- Мінімальна робоча температура: 50 °C
- Комплектація: Паяльник, Комплект насадок для пайки (Ø 75, 90, 110 мм), Кріпильні болти для насадок, Ключ для закріплення зварювальних насадок, Металевий ящик для зварювальної машини та комплектуючих, Інструкція з експлуатації
- Гарантія: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Marek |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 75 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 110 мм |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Максимальна загальна вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип нагріву | Періодичне |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 250 мм |
- Ціна: 4 352 ₴



