Компанія «Osaka» продає кліматичну продукцію на ринку України понад 30 років та зарекомендувала себе як одного з лідерів у галузі систем кондиціювання. Продукція розробляється як житлових приміщень, так комерційних об'єктів. Висока якість товару досягається шляхом постійного вдосконалення технології виробництва, контролю за якістю продукції, впровадження сучасних розробок з використанням комплектуючих матеріалів найбільш якісних виробників. Застосування інноваційних технологій у поєднанні з дизайнерськими рішеннями вносять у ваше життя комфортні умови та приємні емоції.
Кондиціонер Osaka ST-12 HH Elite не інверторний розрахований на площу охолодження до 40 м2 конструктивно виготовлений із зовнішнього та внутрішнього блоку. Зовнішній - розташовується на фасаді будинку або даху, а внутрішній на стіні в кімнаті. Блоки між собою з'єднуються мідними трубками (фреоновою трасою), якою циркулює хладогент.
Всі елементи кондиціонера Elite мають гарний естетичний, декоративний вигляд і відмінно впишеться в інтер'єр Вашого приміщення.
Вишуканий ультрамодний дизайн внутрішнього блоку кондиціонера OSAKA ST HH Elite поєднує у собі витонченість ліній з яскраво вираженою індивідуальністю стилю конструкції та легко вписується у будь-яку дизайнерську концепцію.
Спеціальне антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку та його теплообмінника захищає кондиціонер Osaka Elite від шкідливих атмосферних явищ та впливів агресивного зовнішнього середовища.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Потужність обігріву | 1100 Вт |
| Потужність охолодження | 1100 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Звичайний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1100 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 750 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 710 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 500 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 24.5 кг |
- Ціна: 16 500 ₴




