


Кондиціонер OSAKA INVERTER STV-24HH R-410а, дисплей, до -15 град.
- В наявності
- Код: STV-24HH
42 627 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер OSAKA STV-24HH DC INVERTER R-410 – це сучасний пристрій, для приміщень площею 40-70 м2. Завдяки інноваційним технологіям і продуманим функціям цей кондиціонер є ідеальним вибором для створення комфортного мікроклімату. Модель характеризується високою енергоефективністю класу A++, що дозволяє суттєво заощаджувати електроенергію.
Опис кондиціонера OSAKA STV-24HH DC INVERTER R-410:
- Інверторний компресор із багатоступеневою енергоефективністю забезпечує стабільну роботу, а вентилятори з DC-моторами гарантують тиху і надійну експлуатацію.
- Кондиціонер з гідрофільним покриттям теплообмінника, яке запобігає утворенню корозії.
- Легкознімна передня панель для зручності очищення та обслуговування.
- LED-дисплей для зручного контролю параметрів роботи.
Технічні особливості кондиціонера OSAKA STV-24HH DC INVERTER R-410:
- Кондиціонер працює у режимі охолодження, обігріву, осушення.
- Мінімальний рівень шуму внутрішнього блоку становить лише 35 дБ, що забезпечує комфорт навіть у нічний час.
- Система використовує холодоагент нового покоління R-140.
- Діапазон зовнішньої робочої температури від -15 до +50°С дозволяє використовувати пристрій у найрізноманітніших кліматичних умовах.
- Функція авторестарт, за допомогою якої відновлюється робота після перебоїв у живленні.
- Самодіагностика, спрощує обслуговування пристрою.
- Таймер, що дозволяє планувати увімкнення та вимкнення системи.
Характеристики:
- Бренд: OSAKA
- Модель: DC Inverter R-410
- Рекомендована площа приміщення, (м кв): 40-70
- ErP клас енергоспоживання: А++/А+++
- Максимальне споживання електроенергії, (Вт): 3100
- Максимальний робочий струм, (А): 14
- Номінальна ефективність, (кВт): 7.05 (охолодження) / 7.2 (обігрів)
- Номінальна (min-max) ефективність охолодження, (BTU): 24000 (6100-25500)
- Ном. споживання електроенергії (min-max) при охолодженні, (Вт): 1980 (410-3100)
- Робочий струм при охолодженні ном. (min-max), (А): 3.9 (1.2 - 14)
- Номінальна (min-max) ефективність нагріву, (BTU): 24500 (7100-29000)
- Ном. споживання електроенергії (min-max) при нагріванні, (Вт): 2050 (420-3100)
- Робочий струм при нагріванні ном. (min-max), (А): 4.0 (1.2 - 14)
- Розміри (ШхГхВ) внутрішнього блоку, (мм): 900х225х310
- Розміри (ШхГхВ) упаковки внутрішнього блоку, (мм): 970х302х382
- Вага нетто/брутто, (кг): 10/13 (внутрішній блок)/28/31 (зовнішній блок)
- Потік повітря (вис/серед/низький), (м куб/год): 1300
- Рівень шуму (вис/серед/низький/вночі), дБ(A): 44/40/35 (внутрішній блок) | 55 (зовнішній блок)
- Тип охолоджувача: R-410
- Заводська кількість охолоджувача, (кг): 1.800
- Рідина/газ, (мм(дюйм): 9.52 (3/8")/15.9 (5/8")
- Макс. довжина з’єднання трубок, (м): 25
- Розміри (ШхГхВ) зовнішнього блоку, (мм): 785х300х555
- Електроживлення, (В/Гц/Фаза): 220/50/1
- Макс. різниця рівня, (м): 15
- Розміри (ШхГхВ) упаковки зовнішнього блоку, (мм): 903х382х615
- Режим роботи зовнішнього блоку на охолодження, (°С): 15... +50
- Режим роботи зовнішнього блоку на нагрівання, (°С): -15... +30
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Японія
- Гарантія, міс: 60
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2050 Вт |
| Потужність охолодження | 1980 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1980 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2050 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 900 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 310 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 785 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 300 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 555 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 28 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 627 ₴


