Змішувач для умивальника FADO Lira M10 — це ідеальне поєднання сучасного мінімалістичного дизайну та високої функціональності, що забезпечує комфорт та зручність у вашій ванній кімнаті. Ця модель стане не лише надійним елементом сантехніки, але й вишуканим акцентом, що підкреслить ваш індивідуальний стиль.
Виготовлений з високоякісної латуні, змішувач FADO Lira M10 гарантує довговічну та бездоганну роботу, а також стійкість до корозії та впливу води. Витончений корпус з лаконічними лініями та стильний колір створюють елегантний вигляд, що гармонійно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр.
Характеристики:
- Управління: одноважільний
- Монтаж: зовнішній
- Тип виливу: стаціонарний
- Форма виливу: Г-подібний
- Матеріал аератора: пластик
- Тип картриджа: керамічний
- Розмір картриджу: 25 мм.
- Матеріал корпусу: латунь
- Діаметр підключення змішувача: М10
- Діаметр підключення шлангів: 1/2″
- Довжина шлангів підключення: 60 см
- Комплектація виробу: різьбова втулка, гнучка підводка в обплетенні з нержавіючої сталі, ключ до аератора, рукавички, інструкція.
- Висота виливу: 195 мм
- Довжина виливу: 170 мм
- Вага виробу: 1141,8 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fado |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Матовий хром |
| Колір | Золото |
| Форма виливу | Традиційна |
| Монтаж | Вбудовуваний |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.142 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал | Латунь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 170 мм |
| Висота виливу | 195 мм |
| Висота | 263 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Глибина | 197 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Довжина шланга | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид рукояті | Прапорець |
- Ціна: 5 378 ₴






