Кондиціонер OSAKA ST-24HH відноситься до бюджетних кондиціонерів, але при цьому його якість знаходиться на належному рівні. Це доведено тим, що на ці кондиціонери гарантія складає 5 років . Прості в обслуговуванні та використанні. Працюють як на охолодження, так і на обігрів.
На кондиціонерах марки Osaka встановлюються компресори Toshiba.
Універсальна модель
Побутовий кондиціонер Osaka ST-24HH допоможе не тільки охолодити приміщення. Це справжній універсальний помічник із компресором Toshiba, який працює на сучасному безпечному холодоагенті R410A. Інноваційна розробка – плоскі ребра теплообмінника збільшують енергоефективність та знижують витрати на комунальні послуги. Дизайн стильний і спокійний одночасно, модель у білому кольорі із простою геометрією підійде до будь-якого приміщення від вишуканого ремонту у квартирі, до стандартного офісного приміщення. Невеликий дисплей показує вибраний режим роботи та температуру.
Різноманітність функцій
У приміщенні площею 65 кв. і більше кондиціонер Osaka ST-24HH здатний якісно охолодити чи нагріти повітря. При складності визначення комфортної температури на даний момент, можна скористатися функцією автоматичного вибору. Інтелектуальна система оцінить параметри повітря та вибере необхідний ритм роботи для підтримки оптимального мікроклімату. Режим спокійного сну дозволяє безшумно підтримувати оптимальну температуру під час нічного відпочинку. За бажання можна скористатися таймером, задавши кондиціонеру завдання увімкнутися або вимкнутись у певний час. Якщо виникла потреба максимально швидко охолодити або нагріти приміщення, на допомогу прийде режим Turbo, який регулює температуру в короткий термін. Жалюзі, що плавають, направляють повітряний потік, що виключає попадання холодного повітря на людей, переохолодження і простудних захворювань, як наслідок.
Захист від негоди
Кондиціонер Osaka ST-24HH не вийде з ладу навіть за умов негоди. Зовнішній блок покритий спеціальним антикорозійним покриттям, яке здатне захистити його від вологості та агресивного зовнішнього середовища.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 60 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 2350 Вт |
| Потужність охолодження | 2350 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Звичайний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 900 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 310 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 12 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 825 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 655 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 310 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 46 кг |
- Ціна: 35 104 ₴




