Діон JSD 10 дисплей – безшумний газовий водонагрівач з відкритою камерою горіння та електричним розпалюванням. Адаптований до роботи при низькому тиску води та газу. Підходить для забезпечення ГВП житлових будинків та дач з невеликим споживанням гарячої води (до 10 л/хв) та обладнаних димоходом. Працює на природному газі. Характеристики:
- Продуктивність: 10 л/хв
- Витрата газу: 2,1 м3/година
- Мінімальний тиск води: 0,2 Атм
- Тип розпалювання: Електро
- Модуляція полум'я: є
- Потужність: 20 кВт
- Спосіб відведення газів: Димохід
- Розміри: 59,5*34,5*13 см
- Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dion |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 20 кВт |
| Продуктивність | 10 літр/хв |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Глибина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 195 ₴


