

Водонагрівач електричний ELDOM "Eureka" 200 л (сухий тен)
- В наявності
- Код: 72281D
24 883 ₴
Нагрівачі серії Eldom EUREKA - це найбільша і популярна група товарів в асортименті компанії. Вона однаково вдало підходить як для нагріву жорсткої води, так і м'якою. Ці електричні водонагрівачі оснащені сухими трубчастими нагрівальними елементами, не контактуючими безпосередньо з водою, а розташованими в теплообмінних трубах. Добре продумана конструкція електроводонагрівача Eureka дозволяє мінімізувати відкладення вапняку, завдяки цьому гарантований ефективний нагрів води.
Переваги:
* 2 сухих тена;
* Товстостінна теплоізоляція зі спіненого бесфреонового поліуретану;
* Захисне емалеве покриття бака з підвищеним вмістом цирконію (ZR);
* Надійне антикорозійне пристрій з двох магнієвих анодів;
* Зовнішній капілярний термостат;
* При заміні термоелемента воду з бака зливати немає необхідності;
* Захищений від замерзання;
* Запобіжний металевий клапан в заводській комплектації;
* Режим ECO;
* Індикація температури;
* Зручний перемикач вибору потужності (1 або 2 нагрівальних елемента).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELDOM |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 49 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 2.4 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1255 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 586 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Гідравлічне |
| Прискорений нагрів | Ні |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | Цирконієва емаль |
- Ціна: 24 883 ₴


