Продавець Теплополіс розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
226 відгуків
promo_banner

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, рахунок по її графіку роботи сьогодні вихідної. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

+380 (66) 407-69-14
+380 (97) 631-43-24
вул. Червона, 21, Запоріжжя, Україна
Теплополіс

Біметалічні радіатори опалення для квартири: як зробити правильний вибір

Біметалічні радіатори опалення для квартири: як зробити правильний вибір

Холодний сезон у наших краях тривалий. І весь цей період для комфортних умов необхідно опалювати своє житло. Кілька років тому особливого вибору не було, в кожній квартирі стояли чавунні батареї. Але в сучасному світі до вибору опалювальної системи потрібно підходити більш відповідально. На зміну чавуну прийшли біметалічні радіатори опалення. У даній статті ми розповімо, зможуть батареї з біметалу стати відмінним джерелом тепла і гармонійно доповнити інтер'єр, а також визначимо нюанси вірного вибору радіаторів.

 

 

 

Особливості конструктиву біметалічних радіаторів

 

Батареї біметалеві поєднують в собі кращі сторони моделей старого типу, але в покращеному корпусі фігурно-ребристої форми. Секретом высокоэффективности сучасних біметалічних радіаторів є їх особлива конструкція, що складається із сталевих труб, обшитих листами з алюмінію. Алюмінієвий сплав має прекрасну теплову віддачу. З тепловим носієм контактують тільки сталеві труби. Вони досить міцні, витримують навантаження, стійкі до перепадів тиску в системі до 35-40 атмосфер, наприклад, під час сильного обігріву. Навіть в момент гідроудару біметал працює у звичному режимі, зберігаючи при цьому свої характеристики.

Вміле поєднання чавуну і алюмінію в біметалічних радіаторах опалення для центральних і автономних систем обігріву призводить до більшої довговічності, міцності, високої теплопровідності та тепловіддачі, чого не можна було досягти окремо від кожного з матеріалів.

 

 

Гідна альтернатива морально застарілим чавунним батареям

 

Батареї біметалеві для опалювальної системи виділяються з усіх радіаторів рядом позитивних сторін, підкреслимо найбільш виграшні переваги:

  • Тривалий експлуатаційний термін — більше 50 років.

  • Висока міцність, стійкість до механічних пошкоджень, гідроудару та негативного впливу корозії.

  • Ефектне стильове оформлення, оптимальні і компактні розміри, ідеально вписуються в будь-який сучасний інтер'єр.

  • Високий рівень теплової віддачі, тепло в приміщенні поширюється швидше і ефективніше.

 

На що звернути увагу при виборі радіатора опалення?

 

Багато хто дотримується думки, що краще вибрати виріб за особистим уподобанням, врозріз з реальною необхідністю і технічним характеристикам. Але естетика не гріє. Тому важливо враховувати міцність, ефективність і зносостійкість конструкцій.

Біметалічні радіатори для водяних систем опалення практично не відрізняються зовнішнім виглядом від аналогів з чистого алюмінію. Щоб не помилитися з покупкою і зрозуміти різницю, потрібно перевірити вагу виробу. Біметал майже наполовину важче алюмінію.

Перед заміною радіаторів опалення, визначитеся з умовами експлуатації, а саме, з місцем установки в квартирі, а також з технічними характеристиками, наприклад, рівнем теплової потужності.

 

Розрахунок теплової потужності радіатора

 

У біметалічного радіатора кожна секція має практично однакову теплову віддачу. Для вибору оптимальної батареї потрібно розрахувати їх кількість. Для цього потрібно знати значення теплової віддачі однієї секції (165 Вт) і габарити кімнати. Орієнтовно для обігріву 1 кв. м необхідно до 100 Вт теплової потужності. Розрахунок виконується за формулою:


, де

До — кількість секцій у батареї;

S — площа опалювального приміщення;

Р — теплова потужність кожної секції.

Наприклад, якщо ваше приміщення площею 12 кв. м і висотою стелі 2,7 м, то, при округлення в більшу сторону, виходить

 

   = 7,2 ≈ 8 секцій в кімнату.

 

 

Експертні поради правильності вибору біметалевого отопітеля

 

  1. В кожну окрему кімнату необхідно встановлювати окремий опалювальний радіатор.

  2. Перевіряйте вага біметалевого вироби, щоб уберегти себе від придбання алюмінієвих дешевих аналогів.

  3. На ступінь тепловіддачі безпосередньо впливає дотримання вимог монтажних робіт: відстань від підлоги до батареї має бути не менше 100 мм, стільки ж і від підвіконня, стіни — не більше 50 мм.

  4. Використовуйте термостат для регулювання рівня температури теплоносія.

 

«ТЕПЛОПОЛИС» — на сторожі теплоти і комфорту у Вашому будинку!

 

Щоб біметалічний радіатор ефективно і довго працював, ми рекомендуємо не робити поспішних і необдуманих покупок опалювального приладу, а звернутися до фахівців нашого інтернет-магазину «ТЕПЛОПОЛИС» за допомогою у виборі потрібної опалювальної батареї і прорахунку потрібної кількості секцій. Це допоможе вигідно купити біметалічний радіатор підходящої моделі, знизити ризик незапланованих ремонтів та проблем з теплом у домі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner