SALUS RT310TX Модуль TX терморегулятора - бездротовий (передавач до бездротового термостату RT310RF)
- Готово до відправки
- Код: RT310TX
2 634 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Передавач призначений для взаємодії з приймачем RXRT510, розеткою SPE868 i реле SR686. Після спарення його робота полягає в підтриманні комфортних умов в приміщенні відповідно до налаштованої користувачем постійної температури. Пристрій не працює автономно.
Характеристика продукту:
• має алгоритм керування TPI
• автоматично оновлює сигнал
• має режим захисту від замерзання (діапазон темп. 5 - 17 градусів)
• має корекцію відображеної температури ±3°C
• має режим СНУ (зупинка усіх функцій, наприклад, не під час опалювального сезону)
• має унікальні коди передачі
• працює на частоті 868 МГц - стабільний і шумостійкий сигнал
Технічні дані:
| Живлення передавача | 2 x AA лужні батарейки |
| Діапазон регулювання температури | 5 - 35°C |
| Точність відображення темп. | 0,1°C або 0,5°C |
| Алгоритм управління | TPI або Гістерезис ±0,25°C |
| Зв’язок | Бездротовий, 868МГц |
| Розміри [мм] | 96 x 96 x 27 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Дисплей | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27 мм |
| Висота | 96 мм |
| Ширина | 96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 634 ₴


