Колонка газова ДІОН JSD 10 дісплей (сакура)
- Готово до відправки
- Код: JSD1017
6 160 ₴
Газова колонка Dion JSD 10 з дисплеєм сакура дуже комфортна в користуванні. Електронний розпал пальника позбавляє споживача необхідності запалювати колонку сірниками або запальничкою.
При відкритті крана на кухні або у ванній газовий пальник запалюється, а при закритті повністю тухне, немає навіть ґноту.
Газовий проточний нагрівач води Діон JSD 10 з дисплеєм сакура стійко працює при слабкому тиску води: від 0,15 бар, тобто від встановленого бака на висоті 1,5 метра.
На лицьовій панелі газової колонки розміщено два регулятори: подачі газу та напору. Також кнопка перемикання режиму роботи приладу "Зима/Літо". Водонагрівач «Dion» оснащений LCD-дисплеєм та всіма необхідними функціями безпеки:
Захистом від зникнення полум'я
Захист від надмірного тиску
Захист від зайвого перегріву
Захистом від нестачі тяги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Розпал пальника | Електронний |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 |
| Діаметр димоходу | 110 |
| Максимальна температура нагріву води | 85 |
| Мінімальний тиск води | 0.15 |
| Потужність номінальна | 18 |
| Споживання природного газу | 1.8 |
| Продуктивність | 10 |
- Ціна: 6 160 ₴


