Труба FADO PP-RCT армована скловолокном — повнопрохідна ремонтопридатна труба армована скловолокном із підвищеним ресурсом. Матеріал поліпропілену. Максимально допустимий робочий тиск за температури теплоносія 90 °C — 6 барів, під час транспортування холодної води — 20 барів. Технологія монтажу трубопроводів — поліфузійне зварювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fado |
| Країна виробник | Італія |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Товщина стінки труби | 3.4 мм |
| Армована труба | Скловолокном |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Довжина труби | 20 мм |
| Колір | Сірий |
| Тип труби | Для внутрішніх робіт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴


