Біметалеві радіатори DUVERA призначені для застосування як в автономних, так і централізованих системах опалення житлових, промислових та громадських будівель. Не вимагають додаткової адаптації, спеціальної підготовки води та надійно працюють як при підключенні до мідних, пластикових так і сталевих труб. Радіатори можуть використовуватися в установках гарячої води та пари при температурі теплоносія - 120 °С. Міцна сталева труба надзвичайно стійка до найагресивнішого теплоносія при дуже високій температурі. Термін служби радіаторів щонайменше 40 років.
Модель біметалевого радіатора DUVERA 500/100 має високу тепловіддачу в 203 Вт завдяки тому, що конструкція з глибинною 100 мм дозволила застосувати максимальну кількість ламелей - 6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Duvera |
| Країна виробник | Чехія |
| Теплова потужність | 200 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 35 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.58 кг |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Біметал |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴/секція
- Мінімальне замовлення: 10 секцій



