


+380 (95) 689-00-91
- +380 (97) 079-35-35
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 17:30 Вівторок 08:00 - 17:30 Середа 08:00 - 17:30 Четвер 08:00 - 17:30 Пʼятниця 08:00 - 17:30 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Запоріжжя
- вул. Червона, 21, Запоріжжя, Україна+380 (95) 689-00-91+380 (97) 079-35-35+380970793535
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 345 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Настінний |
- Товари та послуги
- Буферні ємності
- Все для теплої підлоги
- Інструменти для монтажу
- Побутові насоси для води
- Свердловинні насоси
- Насоси поливні садові
- Дренажно-фекальні насоси
- Циркуляційні насоси для опалення
- Насосні станції
- Автоматика та комплектуючі для насосів
- Насоси для басейну
- Мотопомпы
- Каналізаційні Установки побутові
- Насоси для підвищення тиску
- Насоси для фонтанів
- Електронасоси спеціального призначення
- Насосы колодезные
- Шланги поливальні
- Опалювальні котли
- Водонагрівачі
- Радіатори опалення
- Обігрівачі, конвектори
- Газові колонки
- Запірно-регулююча арматура
- Гідроакумулятори і розширювальні баки
- Ремонт насосного і опалювального обладнання
- Настільні кухонні плити
- Садові обприскувачі
- Тени та аноди
- Поліпропіленові труби та фітінг
- Металопластикові труби
- Труби для теплої підлоги
- Кондиціонери
- Система антипотоп
- Фільтрація та комплектуючі
- Альтернативні джерела енергії
- Сантехніка
- Водопостачання
- Опалення
- Альтернативні джерела енергії
- Інструмент
- Труби та арматура
- Кліматична техніка
- Статті

