Труба FADO зі зшитого поліетилену PEX-A з кисневим бар'єром SLICE 25x3.5 50 м
- Немає в наявності
- Код: PA04
191 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Труба FADO зі зшитого поліетилену PEX-A з кисневим бар'єром — повнопрохідна труба зі зшитого поліетилену з підвищеним ресурсом. Робочий шар труби виготовлений із поліетилену PEX-а. Монтаж труб здійснюється за допомогою фітингів.
Труби зі зшитого поліетилену FADO SLICE PEX-A EVOH — ідеально підходять для систем теплої підлоги, холодного та гарячого водопостачання, панельного обігрівання, питного постачання тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fado |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина бухти | 50 м |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0.38 Вт/(м*К) |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Зовнішній діаметр | 25 мм |
| Область застосування труби | Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для теплої підлоги, Для систем опалення |
| Перетин труби | Кругле |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Товщина стінки труби | 3.5 мм |
| Колір | Сірий |
| Шорсткість | 0.007 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴


