Опис
Стабілізація широкого діапазону вхідної напруги та високий коефіцієнт корисної дії.
Настінне кріплення, зручний цифровий дисплей та універсальна розетка із заземленням.
Відсутність спотворення синусоїдальної форми вихідної напруги.
Захист від перевантаження або короткого замикання під’єднаних споживачів, а також від перегріву та виходу вхідної напруги за допустимий діапазон.
Застосування лише якісної електроніки.
Зручне та просте підключення до електромережі як самого стабілізатора, так і споживачів, що під’єднуються.
Галузь застосування
Стабілізатори напруги серії SDR WALL є автоматичними однофазними стабілізаторами напруги релейного типу і призначені для підтримки напруги 220 В в електромережі з метою забезпечення якісного електроживлення і захисту різного побутового устаткування (електронасосів, комп'ютерів, телевізорів і т.і.) від підвищеної, зниже- ної напруги, перевантаження та перегріву автотрансформатору.
Принцип дії релейних стабілізаторів напруги полягає в автоматичному перемиканні секцій (обмоток) автотрансформатора за допомогою електромагнітних реле.
Переваги
Стабілізація широкого діапазону вхідної напруги та високий коефіцієнт корисної дії.
Настінне кріплення, зручний цифровий дисплей та універсальна розетка із заземленням.
Відсутність спотворення синусоїдальної форми вихідної напруги.
Захист від перевантаження або короткого замикання під’єднаних споживачів, а також від перегріву та виходу вхідної напруги за допустимий діапазон.
Застосування лише якісної електроніки.
Зручне та просте підключення до електромережі як самого стабілізатора, так і споживачів, що під’єднуються.
№ Найменування показників, од. вим.
SDR1000WALL
1 Потужність приладу, ВА/Вт 1000/600
2 Діапазон напруги на вході, В a.c. 140-260
3 Напруга на виході, В a.c.220±8%
4 Частота на вході, Гц 45-65
5 Частота на виході, Гц -відповідає частоті електромережі
6 Коефіцієнт корисної дії, не менше, % 90
7 Припустиме відхилення форми сигналу, не більше, % 3
8 Затримка перед включенням, с 6/180*
9 Захист
від підвищеної напруги
від зниженої напруги
від перевантаження
від короткого замикання
від перегрівання трансформатора
10 Ступень захисту IP20
11 Відносна вологість повітря, не більше 90%
12 Температура навколишнього середовища –10°С … +40 °C
13 Габаритні розміри упаковки ДхШхВ, мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARUNA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 65 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 0.6 кВт |
| Повна потужність | 1 кВА |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 355 мм |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Вага | 3.2 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 992 ₴





