Електронасоси циркуляційні серії GPD 32-14 призначені для перекачування робочих рідин в одно- та двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, у тому числі, що використовують енергію сонця; теплових насосів; системах кондиціонування повітря при стабільному або слабкому витраті робочої рідини.
Обмеження:
- робоча рідина: чисті нев'язкі, неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон, подібні до води за щільністю та хімічною активністю
- загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв/кг
- вміст сполук заліза, трохи більше 500 мкг/кг
- вміст розчиненого кисню, трохи більше 50 мкг/кг
- вміст нафтопродуктів, трохи більше 1 мг/кг
- значення рН 7,0-9,5
- максимальний вміст гліколю: 50%
- максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар)
- граничні нижнє і верхнє значення температури рідини, що перекачується від -10°С до +110°С
- максимальна температура довкілля: +40°С
- щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктуванні повинен бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі +90°С
Коротка технічна характеристика:
- Максимальний тиск до 14 м
- Максимальна об'ємна подача до 13.0 м³/год (3.61 л/с)
- Кількість робочих швидкостей – одна
- Монтажна довжина 220 мм\n
Робочі характеристики:
- Характеристики наведені для води без газу з щільністю 1,0 кг/дм³, кінематичною в'язкістю 1 мм²/с, температурою рідини, що перекачується 20°С, при висоті всмоктування 0 м
Конструктивні особливості:
- Моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом
- Корпус насосної камери із чавуну
- Колесо робоче - відцентрове, закритого типу, виконане з термостійкого полімеру
- Ведучий вал із металокераміки
- Підшипники радіального типу із металокераміки
- Гільза ротора захисна із нержавіючої сталі AISI304
- Відбивач із нержавіючої сталі AISI304
- Корпус двигуна з алюмінію
- Гайки сполучні в комплекті
Двигун:
- Асинхронний двополюсний із короткозамкненим «мокрим» ротором
- Охолодження двигуна рідиною, що перекачується
- Ступінь захисту IP 44
- Клас ізоляції H
- Однофазне виконання із встановленим у коробку виводів конденсатором
- Максимальна частота обертання: 2850 об/хв
- Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- Режим роботи: тривалий
Характеристики:
- Виробник: NPO
- Вид насоса: Циркуляційний
- Спосіб установки насоса: Поверхневий
- Максимальний напір: 14 м
- Пропускна здатність: 13 куб.м/год
- Споживана потужність: 550 Вт
- Напруга мережі: 220~240 В
- Частота: 50 Гц
- Якість води: Чиста
- Максимальна температура робочої рідини: 110 °С
- Матеріал корпусу: Чавун
- Діаметр роз'єму з'єднання: 2"
- Країна виробник: Китай
- Гарантійний термін: 24 місяці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | NPO |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 14 м |
| Пропускна здатність | 13 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун, Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 192 ₴


