Термоелектричні приводи для керування роботою окремих контурів опалення
Основні властивості:
• швидке прогрівання контуру завдяки короткому часу відкриття
• наочний індикатор стану термоелектричного приводу (відкритий/закритий)
• дана модель доступна у версіях 230 V та 24 V
• час закриття/відкриття до 2-х хвилин
• енегроспоживання – 2W
• тиха робота
Термоелектричні приводи для керування роботою окремих контурів опалення
Основні властивості:
• швидке прогрівання контуру завдяки короткому часу відкриття
• наочний індикатор стану термоелектричного приводу (відкритий/закритий)
• дана модель доступна у версіях 230 V та 24 V
• час закриття/відкриття до 2-х хвилин
• енегроспоживання – 2W
• тиха робота
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salus |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Привід | Електричний |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 136 ₴




