Буферні ємності в знімній теплоізоляції серії HP hygienic 200 – 2000 л
Буферні ємності HPhygienic призначені для роботи з тепловими насосами, конденсаційними газовими котлами, сонячними колекторами та іншими джерелами енергії. Працює як буферна ємність та як бойлер гарячого водопостачання. Така ємність за рахунок пошарового накопичення тепла дозволяє швидко та за низькою собівартістю створити доступ до гарячого водопостачання.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Вага 63 кг
Тиск, бар 6
Форма Циліндрична
Матеріал бака чорна сталь
Колір сірий
Габарити (ВхШхГ) 1405 x 732 x 732 мм
Об'єм бойлера, л 300
Встановлення Вертикальна
Спосіб встановлення Підлоговий
Тип бойлера Накопичувальний
Підведення води Збоку
Виробник КНТ
Клас енергоспоживання В
Макс. температура нагрівання, °C 95
Країна виробник Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuydych heating technology |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 300 л |
| Максимальний тиск в баку | 6 бар |
| Максимальна температура в баку | 95 град. |
| Матеріал бака-акумулятора | Нержавіюча сталь |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Загальна площа поверхні теплообмінника | 3.5 кв.м |
| Вага | 63 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1405 мм |
| Ширина | 732 мм |
| Довжина | 732 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
- Ціна: 34 989 ₴



