Буферна ємність KHT 1500l без теплообмінника
Буферна ємність – пристрій, призначений для накопичення, зберігання й передавання теплової енергії в систему опалення від різних джерел тепла.
Функція буферної ємності – це ефективне використання енергії, врегулювання навантаження на систему опалення, завдяки чому продовжується термін роботи котла та економиться паливо.
Економія дров до 30% за сезон.
Можливість підключення інших джерел тепла: електричний тен, електрокотел, тепловий насос, сонячні панелі.
Знімна теплоізоляція.
Призначені для:
- Електрокотли
- Cонячні колектори
- Твердопаливні котли
- Теплові насоси
Характеристики:
- Заливний патрубок, h1”/мм: 3/4/198
- Патрубок лінії обороту, h2 ”/мм: 6/4 / 309
- Патрубок гільзи термометра, h3”/мм: 1/2/ 979
- Патрубок електронагрівального елемента, h4 ”/мм: 6/4 / 1149
- Патрубок лінії подачі, h5 ”/мм: 6/4 / 1649
- Патрубок лінії подачі верхнього теплообмінника, h6 ”/мм: 6/4 / 1991
- Робочий тиск, МПа: 0,3
- Загальна висота, мм: 1991
- Діаметр без ізоляції, мм: 1003
- Максимальна температура: 95 ° С
- Товщина ізоляції з м'якого пінополіуретану: 50 мм
- Об'єм, л: 1365
- Маса, кг: 143
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kuydych heating technology |
| Країна виробник | Україна |
| Об'єм бака | 1500 л |
| Максимальний тиск в баку | 3 бар |
| Максимальна температура в баку | 95 град. |
| Матеріал бака-акумулятора | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ізоляції | Пінополіуретан |
| Вага | 143 кг |
| Гарантійний термін | 84 міс |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр (без ізоляції) | 1003 мм |
| Товщина ізоляції | 50 мм |
| Висота | 1991 мм |
| Ширина | 1003 мм |
| Довжина | 1003 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 749 ₴



