Маслонаповнені радіатори ТМ "Термія" представляють собою класичний і високопопулярний тип обігрівальних приладів, які користуються великим попитом серед споживачів. Їх основною перевагою є забезпечення м'якого та комфортного тепла, при цьому споживаючи електроенергію з економічною ефективністю. Маслорадіатори Термія демонструють високу ефективність роботи на протязі усього періоду експлуатації.
Призначені для обігріву різних типів будівель і споруд у побутових і схожих умовах, електрорадіатори Термія є надійними і універсальними обігрівальними приладами. Забезпечуючи оптимальну температуру в приміщенні, радіатори оснащені термостатом, який автоматично регулює температуру відповідно до налаштованих параметрів. Крім того, за допомогою ступінчастого регулятора споживаної потужності, можливо контролювати і знижувати витрати електроенергії, що дозволяє економити на оплаті рахунків за електрику.
Безпека є одним із головних аспектів, яких було реалізовано в маслонаповнених радіаторах ТМ "Термія". Вони мають захист від перегріву і перекидання, що робить їх безпечними для експлуатації навіть в умовах незначних аварійних ситуацій.
Завдяки своїм перевагам та надійності, маслонаповнені радіатори ТМ "Термія" є оптимальним вибором для забезпечення комфортного обігріву в різних приміщеннях і прослужать вам протягом багатьох років.
Переваги та особливості:
- виготовлені з високоякісних матеріалів і комплектуючих;
- пофарбовані екологічно чистої емаллю;
- не впливають на відносну вологість повітря;
- безпечна температура корпусу;
- захист від перегріву;
- автоматичне відключення при перекиданні;
- ступінчастий регулятор потужності;
- світлова індикація;
- безшумна робота;
- оснащені колісними опорами;
- простота експлуатації;
- термін експлуатації не менше 10 років;
- повна гарантія 1 рік.
Всі ці переваги роблять масляні обігрівачі ТМ "Термія" оптимальним вибором для обігріву вашого будинку чи офісу, забезпечуючи комфорт, надійність та безпеку в експлуатації.
Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість секцій: 7
- Площа обігріву: До 19 м2
- Управління: Механічне
- Кількість ступенів нагріву: 3
- Регульований термостат
- Автоматичне підтримування температури
- Гладкі коліщатка для легкого переміщення
- З місцем для зберігання шнура
- Вага в упаковці: 5.58 кг
- Вага (без упаковки): 5 кг
- Розмір в упаковці (ШхВхГ): 370*135*580 мм
- Гарантія: 12 місяців
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Кількість секцій | 7 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 19 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Вага | 5.5 кг |
- Ціна: 1 632 ₴



