Кондиціонер OSAKA STV-09HH DC INVERTER R-410 – це сучасний пристрій, для приміщень площею 18-30 м2. Завдяки інноваційним технологіям і продуманим функціям цей кондиціонер є ідеальним вибором для створення комфортного мікроклімату. Модель характеризується високою енергоефективністю класу A++, що дозволяє суттєво заощаджувати електроенергію.
Опис кондиціонера OSAKA STV-09HH DC INVERTER R-410:
- Інверторний компресор із багатоступеневою енергоефективністю забезпечує стабільну роботу, а вентилятори з DC-моторами гарантують тиху і надійну експлуатацію.
- Кондиціонер з гідрофільним покриттям теплообмінника, яке запобігає утворенню корозії.
- Легкознімна передня панель для зручності очищення та обслуговування.
- LED-дисплей для зручного контролю параметрів роботи.
Технічні особливості кондиціонера OSAKA STV-09HH DC INVERTER R-410:
- Кондиціонер працює у режимі охолодження, обігріву, осушення.
- Мінімальний рівень шуму внутрішнього блоку становить лише 25 дБ, що забезпечує комфорт навіть у нічний час.
- Система використовує холодоагент нового покоління R-140.
- Діапазон зовнішньої робочої температури від -15 до +50°С дозволяє використовувати пристрій у найрізноманітніших кліматичних умовах.
- Функція авторестарт, за допомогою якої відновлюється робота після перебоїв у живленні.
- Самодіагностика, спрощує обслуговування пристрою.
- Таймер, що дозволяє планувати увімкнення та вимкнення системи.
Характеристики:
- Бренд: OSAKA
- Модель: DC Inverter R-410
- Рекомендована площа приміщення, (м кв): 18-30
- ErP клас енергоспоживання: А++/А+++
- Максимальне споживання електроенергії, (Вт): 1900
- Максимальний робочий струм, (А): 9.5
- Номінальна ефективність, (кВт): 2.8 (охолодження) / 2.9 (обігрів)
- Номінальна (min-max) ефективність охолодження, (BTU): 9200 (2100-10500)
- Ном. споживання електроенергії (min-max) при охолодженні, (Вт): 750 (240 - 1900)
- Робочий струм при охолодженні ном. (min-max), (А): 3.9 (1.2 - 9.5)
- Номінальна (min-max) ефективність нагріву, (BTU): 9900 (2800-14200)
- Ном. споживання електроенергії (min-max) при нагріванні, (Вт): 750 (240 - 1900)
- Робочий струм при нагріванні ном. (min-max), (А): 4.0 (1.2 - 9.5)
- Розміри (ШхГхВ) внутрішнього блоку, (мм): 690х199х283
- Розміри (ШхГхВ) упаковки внутрішнього блоку, (мм): 760х277х347
- Вага нетто/брутто, (кг): 7/9 (внутрішній блок)/18/21 (зовнішній блок)
- Потік повітря (вис/серед/низький), (м куб/год): 600
- Рівень шуму (вис/серед/низький/вночі), дБ(A): 34/29/24 (внутрішній блок) | 50 (зовнішній блок)
- Тип охолоджувача: R-410
- Заводська кількість охолоджувача, (кг): 0.590
- Рідина/газ, (мм(дюйм): 6.35(1/4")/9.52(3/8")
- Макс. довжина з’єднання трубок, (м): 20
- Розміри (ШхГхВ) зовнішнього блоку, (мм): 649х244х456
- Електроживлення, (В/Гц/Фаза): 220/50/1
- Макс. різниця рівня, (м): 10
- Розміри (ШхГхВ) упаковки зовнішнього блоку, (мм): 760х315х510
- Режим роботи зовнішнього блоку на охолодження, (°С): 15... +50
- Режим роботи зовнішнього блоку на нагрівання, (°С): -15... +30
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Японія
- Гарантія, міс: 60
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 1900 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Таймер | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 750 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 283 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 690 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 199 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 456 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 649 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 244 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 18 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 900 ₴





