Масляні радіатори «Термія» являються класичним популярним серед споживачів видом обігрівачів. Вони здатні забезпечити комфортний обігрів при економному споживанні електроенергії та характеризуються високою ефективністю роботи на протязі всього періоду експлуатації, який становить мінімум 10 років.
Принцип роботи
У приладах використовується два основних принципи тепловіддачі: випромінювання, орієнтовно 80% і конвекція 20%. Нагрівальні елементи, встановлені в радіаторі, нагрівають масло-теплоносій, яке передає тепло за допомогою корпуса навколишньому повітрю. Випромінюване масляним обігрівачем тепло характеризується як комфортне і благотворно впливає на людину і її оточення. Низький рівень конвективної складової, мінімізує переміщення пилу в повітрі приміщення.
Наявність таймера дозволяє здійснити ручне програмування маслонаповненого електрорадіатора і вибирати потрібні інтервали часу його роботи. Дана опція дозволяє підвищити економічність обігрівача. Сучасний дизайн відмінно гармонує в різнопланових приміщеннях.
Відмінні особливості:
- Каплебризгозахищений варіант корпусу;
- Ступінчасте регулювання потужності.
- Вбудований датчик перекидання.
- Вбудований таймер.
Характеристики:
- Потужність: 2 кВт
- Площа обігріву: 20 м2
- Кількість секцій: 9
- Управління: Механічне
- Вага в упаковці: 12,8 кг
- Вага (без упаковки): 11,7 кг
- Розмір в упаковці (ШхВхГ): 530х635х150
- Розмір без упаковки (ШхВхГ): 470х290х657
- Гарантія: 60 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Таймер | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Тепловентилятор | Ні |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Датчик перекидання | Так |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 657 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 11.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Так |
- Ціна: 3 879 ₴




