Маслонаповнені радіатори ТМ "Термія" представляють собою класичний і високопопулярний тип обігрівальних приладів, які користуються великим попитом серед споживачів. Їх основною перевагою є забезпечення м'якого та комфортного тепла, при цьому споживаючи електроенергію з економічною ефективністю. Маслорадіатори Термія демонструють високу ефективність роботи на протязі усього періоду експлуатації.
Призначені для обігріву різних типів будівель і споруд у побутових і схожих умовах, електрорадіатори Термія є надійними і універсальними обігрівальними приладами. Забезпечуючи оптимальну температуру в приміщенні, радіатори оснащені термостатом, який автоматично регулює температуру відповідно до налаштованих параметрів. Крім того, за допомогою ступінчастого регулятора споживаної потужності, можливо контролювати і знижувати витрати електроенергії, що дозволяє економити на оплаті рахунків за електрику.
Переваги та особливості:
- виготовлені з високоякісних матеріалів і комплектуючих;
- пофарбовані екологічно чистої емаллю;
- не впливають на відносну вологість повітря;
- безпечна температура корпусу;
- захист від перегріву;
- автоматичне відключення при перекиданні;
- ступінчастий регулятор потужності;
- світлова індикація;
- безшумна робота;
- оснащені колісними опорами;
- простота експлуатації;
- термін експлуатації не менше 10 років;
- повна гарантія 1 рік.
Всі ці переваги роблять масляні обігрівачі ТМ "Термія" оптимальним вибором для обігріву вашого будинку чи офісу, забезпечуючи комфорт, надійність та безпеку в експлуатації.
Характеристики:
- Потужність: 2500 Вт
- Кількість секцій: 11
- Площа обігріву: До 32 м2
- Управління: Механічне
- Кількість ступенів нагріву: 3
- Регульований термостат
- Автоматичне підтримування температури
- Гладкі коліщатка для легкого переміщення
- З місцем для зберігання шнура
- Вага в упаковці: 7,96 кг
- Вага (без упаковки): 7,22 кг
- Розмір в упаковці (ШхВхГ): 505*135*580 мм
- Гарантія: 12 місяців
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Кількість секцій | 11 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 32 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Коліщата | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 505 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Вага | 7.22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коліщатка | Так |
- Ціна: 2 160 ₴




