Кондиціонер OSAKA STV-12HH DC INVERTER R-410 – це сучасний пристрій, для приміщень площею 20-40 м2. Завдяки інноваційним технологіям і продуманим функціям цей кондиціонер є ідеальним вибором для створення комфортного мікроклімату. Модель характеризується високою енергоефективністю класу A++, що дозволяє суттєво заощаджувати електроенергію.
Опис кондиціонера OSAKA STV-12HH DC INVERTER R-410:
- Інверторний компресор із багатоступеневою енергоефективністю забезпечує стабільну роботу, а вентилятори з DC-моторами гарантують тиху і надійну експлуатацію.
- Кондиціонер з гідрофільним покриттям теплообмінника, яке запобігає утворенню корозії.
- Легкознімна передня панель для зручності очищення та обслуговування.
- LED-дисплей для зручного контролю параметрів роботи.
Технічні особливості кондиціонера OSAKA STV-12HH DC INVERTER R-410:
- Кондиціонер працює у режимі охолодження, обігріву, осушення.
- Мінімальний рівень шуму внутрішнього блоку становить лише 25 дБ, що забезпечує комфорт навіть у нічний час.
- Система використовує холодоагент нового покоління R-140.
- Діапазон зовнішньої робочої температури від -15 до +50°С дозволяє використовувати пристрій у найрізноманітніших кліматичних умовах.
- Функція авторестарт, за допомогою якої відновлюється робота після перебоїв у живленні.
- Самодіагностика, спрощує обслуговування пристрою.
- Таймер, що дозволяє планувати увімкнення та вимкнення системи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Потужність обігріву | 3.56 Вт |
| Потужність охолодження | 3.52 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 750 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 285 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 649 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 244 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 456 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 700 ₴





