"Мокрий" ТЕН виконаний з нержавіючої сталі і покритий емаллю, отримав свою назву через те, що має безпосередній контакт з водою. Таке рішення дозволяє отримати кращу теплопередачу в порівнянні з "сухим" Теном, але також має недолік, який необхідно брати до уваги: при поганій водопідготовки на поверхні Тена в процесі роботи утворюється накип, яка є теплоізолятором і тим погіршує передачу тепла від Тена до води і може привести до його перегріву і виходу з ладу. Мокрий ТЕН з діаметром фланця Ø=72,5 mm та довжиною L=180mm використовується в електричних водонагрівачів Midea.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 72.5 мм |
| Довжина корпусу | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 018 ₴


