Гібридний сонячний інвертор Must PV19-10048EXP 48 В 10 кВт
MUST PV19-10048EXP – однофазний гібридний сонячний інвертор потужністю 10 кВт (короткочасно – 20 кВт) та робочою напругою 48 В, з чистою синусоїдою та з можливістю включення-виключення мережі.
MUST PV19-10048EXP – це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити підтримку безперебійного живлення в портативному розмірі.
Серія PV1900M EXP може працювати без акумулятора.
Максимальна вхідна напруга PV може досягати 500 В, а діапазон напруги MPPT становить 90 ~ 450 В постійного струму, вбудовані два контролери сонячного заряду MPPT, які можуть допомогти клієнтам повністю використовувати сонячну енергію.
Особливості інвертора MUST PV19-10048EXP:
- Чистий синусоїдальний інвертор
- Кілька програмованих режимів роботи: прив’язка до мережі, поза мережею та прив’язка до мережі з резервним заряджанням
- Конфігурований діапазон вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп’ютерів через налаштування РК-дисплея
- Конфігурація струму зарядки батареї на основі додатків через налаштування РК-дисплея
- Пріоритет зарядного пристрою змінного струму/сонячної енергії, який можна налаштувати за допомогою налаштування РК-дисплея
- Сумісний з напругою в мережі або потужністю генератора
- Автоматичний перезапуск під час відновлення змінного струму
- Захист від перевантаження/перегріву/короткого замикання
- Розумний дизайн зарядного пристрою для оптимізації продуктивності акумулятора
- Функція холодного старту
- Дистанційний моніторинг Wi-Fi (опціонально)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 150 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 20000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -10 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 92 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Види індикації | Світлова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 20000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 527 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 18 кг |
- Ціна: 49 512 ₴




