Гібридний сонячний інвертор Must PH19-6248 EXP 2MPPT 6,2 кВт
Must PH19-6248 EXP - багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити безперебійне живлення, портативний розмір. Серія PH1900 EXP може працювати без акумулятора. Максимальна вхідна напруга PV може досягати 500 В і діапазон напруги MPPT 90~450 В постійного струму, вбудовані два MPPT контролери сонячного заряду.
- Чиста синусоїда
- Захист від перевантаження, короткого замикання та глибокого розряду
- Може працювати та забезпечувати живлення навантаження без акумулятора
- Налаштування Smart LCD (Робочі режими, струм заряду, напруга заряду тощо).
- Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної матриці: 500 В
- Поєднання сонячної системи, мережі змінного струму та джерела живлення від батареї для безперервного живлення
- Захист від перевантаження, короткого замикання та глибокого розряду
- Функція холодного старту
- Підтримка функції моніторингу USB, RS485
- Віддалений моніторинг WIFI
- Підтримка літієвих акумуляторів
- 2 (два) MPPT сонячні контролери дозволяють об’єднувати 2 незалежні сонячні поля
- Продаж надлишків енергії в мережу за зеленим тарифом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 120 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 6200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 12400 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 92 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 12400 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 473 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 17 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 485 ₴




