Автономний сонячний інвертор MUST PV18-5248 PRO (5.2 кВт 48 В 1-фазний MPPT Battery Free) можливість роботи без акумуляторної батареї
Автономний сонячний інвертор Must PV18-5248 PRO — це багатофункційний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT і зарядного пристрою для акумуляторів, забезпечуючи безперебійне живлення в портативному розмірі. Серія Must PV1800 PRO може працювати без батареї. Максимальна напруга розімкнутого ланцюга фотоелектричної батареї може досягати 450 В, а напруга MPPT становить 150–430 В постійного струму, що може допомогти клієнтам повною мірою використовувати сонячну енергію.
Основні особливості сонячного автономного інвертора Must PV18-5248 PRO:
- Чиста синусоїда на виході
- Інтелектуальне настроювання РК-дисплея (режими роботи, струм заряду, напруга заряду тощо).
- Вбудований контролер заряду сонячної батареї MPPT 80 A
- Максимальна напруга холостого ходу фотоелектричної решітки: 450 В
- Може забезпечити живлення навантаження без акумулятора
- Комбінування сонячної системи, мережі змінного струму та джерела живлення від батареї для забезпечення безперервного живлення
- Захист від перевантаження, короткого замикання та глибокого розрядження
- Функція холодного старту
- Підтримка функції моніторингу USB, RS485 з безплатним CD
- Віддалений моніторинг Wi-Fi (дод. опція)
- Сумісність із генератором
- Може працювати без батареї
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 80 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 10400 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Кількість аналогових входів | 2 |
| Кількість аналогових виходів | 2 |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 92 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 10400 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 528 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Висота | 121 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 20 670 ₴




