Автономний сонячний інвертор (ДБЖ) 3,2 кВт Must PV18-3224 VPM II — це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, який поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою MPPT 60A та зарядного мережного пристрою для аккумулятора, щоб забезпечити безперебійне живлення в портативному розмірі. РК-дисплей відображає всю потрібну інформацію про робочий стан, вхідні та вихідні величини, а також дозволяє налаштувати робочі параметри, такі як струм зарядки батареї, пріоритет змінного/сонячного зарядного пристрою та прийнятне вхідне навантаження на основі різних програм.
Особливості:
- Комбінація сонячної системи, мережного зарядного пристрою та джерела безперебійного живлення
- Заряд від мережі до 60А
- Вбудований MPPT 60A сонячний контролер заряду
- Гнучкі налаштування за допомогою РК-екрана
- Функція холодного старту
- Підтримка USB, RS485, CAN підключення
- Функція активації від PV/AC
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 60 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3200 Вт |
| Допустима пікова потужність | 6400 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 92 % |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 6400 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 367 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 121 мм |
| Вага | 5.5 кг |
- Ціна: 13 926 ₴



