Інвертор напруги (ДБЖ) Must EP20-1000 PRO, потужністю 1000Вт для зовнішнього акумулятора 12В.
ДБЖ 1000 Вт Must Power EP20-600 PRO (колишній EP20-10012 PRO) є економічним, багатофункціональним перетворювачем живлення, який приймає введення від мережі і працює в якості ДБЖ (джерело безперебійного живлення) і в той же час може підключати зовнішній контролер заряду сонячної батареї і панель до сонячної системи. Він забезпечує безперервну зелену енергію для всіх навантажень з чистим синусоїдальним виходом. Цей інвертор (джерело безперебійного живлення) широко використовується в будинку, офісі, магазинах і школах і т. д.
Модель ДБЖ Must EP20-1000 PRO - нового покоління, низькочастотний інвертор із зарядним пристроєм потужністю 1000 Вт (пікова 3000 Вт). Відмінно підійде для організації живлення як в приватних будинках, так і в офісах. Пристрій передбачає підключення АКБ, практично, будь-якого необхідного обсягу для організації безперебійного живлення і тривалого резерву.
Даний ДБЖ з можливістю підключення зовнішнього акумулятора поєднує в собі функції перетворювача напруги з 12 до 220 вольт, зарядного пристрою з можливістю автоматичного перемикання між режимами живлення від мережі та від акумуляторів , завдяки чому ваше електроустаткування (таке як насос, котел і т.д.) продовжить роботу. Даний інвертор можна успішно використовувати як джерело безперебійного живлення (необхідний акумулятор), а також у складі маленької сонячної електростанції (необхідний сонячний контролер заряду).
Наявність повноцінного ЖК-дисплея дозволяє користувачеві легко налаштовувати алгоритми роботи, такі як струм зарядки акумулятора, напруга заряду акумулятора, частота, зумер і т. Д. Зарядний можливо повністю відключити, а це дасть можливість підключити сонячний контролер заряду і сонячні батареї для зарядки акумулятора. Сумісність з генераторами завдяки розширеній вхідний частоти. Рекомендація по застосуванню - підходить для безперебійного живлення холодильника, котла, модему, комп'ютера, телевізора.
Комп'ютерний моніторинг. Програма може налаштувати: вихідну частоту, зарядний струм, зарядна напруга, напруга відключення, зумер і можливість зарядки від змінного струму. Регулюється ток від мережі, регулювання напруги - автоматична. Зарядка акб - в три ступені, сумісність з малопотужними генераторами.
Безперебійник Must EP20-1000 PRO ідеально підходить для користувачів, яким потрібно простий і економічний інвертор (ДБЖ), з простою установкою і налаштуванням. Пристрій виконується в двох варіантах, у формфакторі вежі і в "плоскому" виконанні для зручності установки в залежності від потреб.
Переваги:
• навантаження - 1000 Вт;
• пусковий навантаження - 3000 Вт;
• відображення даних - на дисплеї LCD і LED індикатори, на ПК; напруга АКБ - 12 В;
• вбудований стабілізатор напруги - так, AVR 140 ... 280 В;
• струм зарядки - до 20 А (регулюється) напруга зарядки - регулюється;
• байпас - є, 10 А;
• габарити без упаковки - 315 х 145 х 210 мм, 13.5 кг
• габарити з упаковкою - 420 х 280 х 225 мм, 14 кг
• температура експлуатації - 0 ... + 40 градусів;
• охолодження вентиляторное - шум до 60 дБ, при 45 градусів компонентів включення вентилятора і при менш +30 градусів виключення;
• комунікація з ПК - RS232.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 30 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| ККД, не менше | 92 % |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 10.5 кг |
- Ціна: 7 718 ₴




