Гібридний сонячний інвертор Must PH1100-12KL3-EU 48 В 12 кВт
MUST PH1100-12KL3-EU – трьохфазний гібридний сонячний інвертор потужністю 12 кВт (короткочасно – 13,2 кВт) та робочою напругою 48 В, з чистою синусоїдою та з можливістю включення-виключення мережі.
MUST PH1100-12KL3-EU – абсолютно новий трифазний гібридний інвертор з низькою напругою батареї 48 В, що забезпечує безпечну та надійну систему. Завдяки компактному дизайну та високій щільності потужності ця серія підтримує співвідношення 1,3 постійного струму/змінного струму, заощаджуючи інвестиції в пристрій.
Він підтримує трифазний незбалансований вихід, розширюючи сценарії застосування.
Оснащений портом CAN (x2) BMS і паралельним, x1 портом RS485 для BMS, x1RS232 портом для дистанційного керування, x1 портом DRM, що робить систему розумною та гнучкою.
Особливості інвертора MUST PH1100-12KL3-EU:
- 100% незбалансований вихід, кожна фаза макс. вихід до 50% номінальної потужності
- Макс. 6 шт. паралельно для роботи в мережі та поза нею
- Пара змінного струму для модернізації існуючої сонячної системи
- Підтримка кількох батарей паралельно
- Макс. струм зарядки/розрядки 240А
- Підтримка накопичення енергії від дизельного генератора
- Акумулятор низької напруги 48 В, конструкція ізоляції трансформатора
- Захист від води та пилу IP65
- Функція «Час використання»: можна встановити максимум 6 сегментів часу
- Моніторинг Wi-Fi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Номінальна вхідна напруга | 380 В |
| Номінальний струм | 240 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220В-380В |
| Номінальна потужність | 12000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 13200 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 13200 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 654 мм |
| Ширина | 444 мм |
| Висота | 259 мм |
| Вага | 35 кг |
- Ціна: 125 000 ₴




