Гібридний інвертор DeyeSUN-10K-SG05LP3 10kW, 3Ф, 48V
Deye спеціалізується на наданні комплексних рішень для фотоелектричних енергетичних систем, включаючи рішення для побутових і комерційних електростанцій. Крім того, Deye пропонує відповідне обладнання для будь-якого застосування: для всіх типів модулів, для мережевих, автономних і гібридних інверторних систем — як для малих будинків, так і для комерційних об’єктів. Як технологічно орієнтована компанія, Deye завжди прагне до розробки новітніх передових технологій задля забезпечення ефективності та надійності своєї продукції.
Гібридний інвертор 10 кВт 48 В трифазний SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2 Deye - надійне та розумне рішення для ефективного керування сонячною енергією в будинку або бізнесі. Забезпечує стабільну роботу системи за будь-яких умов.
Інтелектуальна платформа моніторингу
Завдяки інтелектуальній платформі моніторингу інвертори Deye цієї серії підтримують функцію негайного віддаленого вимкнення у разі аварії. Віддалене налаштування параметрів і оновлення програмного забезпечення спрощують експлуатацію та обслуговування фотоелектричної станції.
Особливості:
- 100% несиметричне трифазне навантаження
- Змінний струм для модернізації існуючої сонячної системи
- До 10 пристроїв паралельно для роботи в мережі та поза нею; підтримка паралельного підключення кількох акумуляторів
- Макс. струм заряду/розряду — 210 А
- Підтримка зберігання енергії від дизельного генератора
- 48 В низьковольтний акумулятор, конструкція з трансформаторною ізоляцією
- 6 часових інтервалів для заряду/розряду батареї
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Країна виробник | Китай |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Номінальна вхідна напруга | 380 В |
| Номінальний струм | 15.2 А |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 380~400 В |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Допустима пікова потужність | 20000 Вт |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -40 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 60 град. |
| ККД, не менше | 97.6 % |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Види індикації | Світлова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Кількість фаз живлення | 3 |
| Стан | Новий |
| Максимальна потужність | 20000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 38.6 мм |
| Висота | 660 мм |
| Вага | 35.2 кг |
- Ціна: 79 672 ₴




