



Циркуляційний насос Rudes RS 25-6-180, приєднувальний комплект
- В наявності
- Код: 2200000111234
1 431 ₴
1 308 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циркуляційний насос Rudes RS 25-6-180, приєднувальний комплект
Обмеження:
- Перекачувальна рідина: чисті нев'язкі неагресивні рідини, що не містять твердих частинок або волокон
- Водневий показник pH 7,0-9,5
- Максимальний вміст гліколю: 50%
- Гранисті нижні та верхнє значення температури рідини, що перекачується: від -10 °C до +110 °C
- Максимальна температура довкілля +40 °C
- Максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 барів)
- Щоб уникнути кавітаційного шуму, тиск на всмоктування має бути не менш ніж 1,5 м водяного стовпа за температури +90 °C
Конструктивні характеристики:
- Моноблокові горизонтальні рядні з одним робочим колесом
- Корпус насосної камери з чавуну
- Колесо робоче відцентрове закритого типу виготовлене з термостійкого полімеру
- Вал із металокераміки
- Підшипники ковзання радіального типу з металокераміки
- Гільза статора захисна з неіржавкої сталі AISI 304
- Відбивач із неіржавкої сталі AISI 304
- Корпус двигуна з алюмінію
Двигун:
- Асинхронний двополюсний із короткозамкнутим «мокрим» ротором, тришвидкісним
- Охолодження двигуна перекачуваною рідиною
- Перемикання швидкостей здійснюється механічним трипозиційним перемикачем
- Ступінь захисту IP44
- Клас нагрівності ізоляції H
- Однофазне виготовлення зі встановленим у коробку виводів конденсатором
- Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
- Режим роботи: тривалий
Характеристики:
- Виробник: Rudes
- Вид насоса: Циркуляційний
- Гарантійний термін: 12 міс
- Діаметр перекачуваних частинок: 0.2 мм
- Діаметр роз'єму з'єднання: 1.5 дюйм
- Якість води: Чистий
- Кількість швидкостей: 3
- Максимальна температура робочої рідини: 110 град.
- Максимальний напір: 6 м
- Мінімальна температура робочої рідини: -10 град.
- Напруга мережі: 220~240 В
- Частота: 50 Гц
- Споживана потужність: 100 Вт
- Пропускна здатність: 3.3 куб.м/год
- Тип ротора: Мокрий
- Спосіб установки насоса: Поверхневий
- Висота: 137 мм
- Довжина: 180 мм
- Ширина: 125 мм
- Країна виробник: Китай
- Вага: 2.4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rudes |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.4 |
| Гарантія | 12 місяців місяці |
| Діаметр патрубка | 1.5" |
| Клас захисту | IP44 |
| Максимальна температура рідини, що перекачується, °C | От -10 до 110°C |
| Максимальний розмір частинок, мм | 0.2 мм |
| Матеріал робочого колеса | Термополімер |
| Потужність, Вт | 100 Вт |
| Напор max, м | 6 м |
| Напруга | 220~240 В 50 Гц В |
| Продуктивність, м3/год | 3.3 |
| Робочий тиск, бари | 10 |
| Розмір, мм | 137х125х180 |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип води | Чиста |
| Тип двигуна | Асинхронний двополюсний із короткозамкнутим «мокрим» ротором, тришвидкісним |
| Тип насоса | Циркуляційний |
| Встановлення | Поверхневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 308 ₴


