Газові колонки Діон JSD 06 відмінний вибір серед недорогих і практичних газових водонагрівачів. Дуже зручні в експлуатації. Оптимальні для установки в місцях де гарячою водою користуються вкрай рідко, наприклад - дачі.
Вигоди газової колонки Діон JSD 06:
Безшумні
Елегантний дизайн
Електричний підпал
Попередня установка потоку води
Повна адаптація до низького тиску газу
Працює при дуже низькому тиску води: від 0,15 бар (або від бака на висоті 1,5 метра)
Забезпечений надійний захист колонки - контролюються: наявність полум'я, тяга димаря, тиск води, нагрівання води не вище 85°С.
*Т холодної води = 10 °C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dion |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 9 кВт |
| Продуктивність | 5 літр/хв |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Розпал пальника | Електронний |
| Мінімальний тиск води | 0.15 бар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Діаметр димоходу | 90 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 292 ₴


