Труба для теплої підлоги PE-RT Grandi Therm — це труба з молекулярно зшитого поліетилену з антикисневою (дифузійною) захистом oxygen barrier.
Помірна м'якість, еластичність і підвищена міцність, наявність кисневого бар'єра — головні переваги цієї труби.
Характеристики труби PE-RT EVOH Grandi Therm
- Кисневий бар'єр: так
- Діаметр/товщина: 16/2 мм.
- Максимальна робоча температура: +70 °С
- Максимальна пікова температура: +95 °С
- Максимальний робочий тиск: 16 bar
- Мінімальний радіус вигину: 60 мм.
- Коефіцієнт лінійного подовження (max) за t = 95 °C (1/ °C): 1,8*10-4
- Коефіцієнт теплопровідності (Вт/км): 0,41
- Термін служби: 50
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Область застосування труби | Для теплої підлоги |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 60 мм |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴/м


