Стабілізатор напруги LVT АСН-600 Автоматичний регулятор напруги АСН-600 призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 600 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі, а також захист від зниженої і підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. АСН-600 призначений у першу чергу для захисту побутових холодильників, морозильних камер, систем керування автономного опалення та іншої електроапаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання до 600 Вт (пусковою до 4000 Вт). АСН-600 має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги і потужності споживання під’єднаного приладу. Пристрій обладнаний тепловим захистом і захистом від перевантаження. Характеристики: Рекомендовано для: Рекомендовано для побутових холодильників та морозильних камер з звичайним компресором Допустима довготривала максимальна вхідна напруга: 430 В Робочий діапазон вхідної напруги (Uвх): 145-280 В Номінальне значення вихідної напруги: 220 В ± 14В при Uвх.= 160-280 В 192-206 при Uвх.= 145-160 В Максимальна постійна потужність навантаження у всьому робочому діапазоні: 600 Вт Максимальна короткотривала потужність навантаження: 4000 Вт Форма вихідної напруги: синусоїдальна Час реакції на зміну вхідної напруги: 0,04 с Час відключення при високовольтному імпульсі, не більше: 0,01 с Час спрацювання пристрою захисту: 8,00 с при навантаженні від 601 до 2400 Вт Час включення після аварії в мережі: 5с або 500с Діапазон робочих температур: 5-35°С Температура спрацювання теплового захисту: 105°С Похибка індикації вихідної напруги: ±1% Маса виробу: 2,5 кг Колір: сірий металік Габаритні розміри: 125 х 80 х 192 мм Виготовлено згідно зі стандартом: ТУ У 31.1-13800239-002:2005/2011 Гарантійний термін: 36 місяців від дати виробництва
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,5 |
| Дисплей | Є |
| Діапазон напруги, В | 145-280 |
| Захист | Короткого замикання, Перегріву, Перевантаження, Підвищеної напруги, Зниженої напруги |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір | сірий металік |
| Максимальний струм, А | 10 |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Потужність, ВА | 600 |
| Робоча температура | 5-35 °C град. |
| Розмір, мм | 125х80х192 мм |
| Тип підключення | Вилка |
| Тип стабілізатора | Релейні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 630 ₴


