Симісторний стабілізатор напруги АСН-350 C Автоматичний симісторний регулятор АСН-350 C призначений для роботи з побутовими електроприладами з потужністю споживання до 350 Вт від мережі 220 В, 50 Гц забезпечує автоматичний контроль та регулювання напруги мережі, а також захист від зниженої та підвищеної напруги та високовольтних імпульсів. АСН-350 C призначена в першу чергу для покращеного захисту систем керування автономного опалення та іншої електроапаратури з асинхронними електродвигунами загальною потужністю споживання 350 Вт (пусковий до 2500 Вт). АСН-350 С має цифровий вимірювач та індикатор напруги мережі живлення, вихідної напруги та потужності споживання підключеного приладу. Пристрій обладнано тепловим захистом, захистом від 380 В та захистом від перевантаження. АСН-350 С може експлуатуватися як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Для монтажу на вертикальній поверхні комплектується дюбелями. Технічні характеристики: Виготовлено згідно з ТУ У 31.1-13800239-002:2005/2011: Так Допустима тривала напруга: 430 В Робочий діапазон вхідної напруги (Uвх): 140-270 В Номінальне значення вихідної напруги при Uвх = 155...270 В: 220±4% Номінальне значення вихідної напруги при Uвх = 140...155 В: 190 -206 Максимальна постійна потужність навантаження у робочому діапазоні: 350 Вт Максимальна короткочасна потужність навантаження: 900 Вт Форма вихідної напруги: синусоїдальна Час відключення при високовольтному імпульсі в мережі: 0,01 с Час спрацьовування захисту від навантаження від 351 Вт до 900 Вт: 8,00 с Час увімкнення після аварії в мережі: 5 або 500 с Діапазон робочих температур: 5-35 ° С Температура спрацьовування теплового захисту: 80 ° С Температура спрацювання теплового захисту силових ключів: 80°С Похибка індикації вхідної та вихідної напруги: ±1% Кількість ступенів регулювання: 16 Маса виробу: 2 кг Колір корпусу: білий Габарити: 125 х 80 х 192 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Тип стабілізатора | Симісторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2 |
| Дисплей | Є |
| Діапазон напруги, В | 140-270 В |
| Клас захисту | Короткого замикання, Перегріву, Перевантаження, Підвищеної напруги, Зниженої напруги |
| Колір | Білий |
| Максимальний струм, А | 2 |
| Напруга | 220 В, 50 Гц В |
| Потужність, ВА | 350 |
| Робоча температура | 5-35 °C град. |
| Розмір, мм | 125х80х192 мм |
| Тип підключення | Вилка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 176 ₴


