Блок безперебійного живлення LVT Оптимус-250 ДБЖ Лінійно-інтерактивний, тому він забезпечує стабільний синусоїдальна напруга 220В при роботі від нестабільної мережі (в широкому діапазоні 160В-280В), а при відключення мережі переходить на роботу від АКБ за час, який є безпечним для всіх споживачів. Застосування: Газові котли всіх типів Твердопаливні котли Системи ТБ, аудіо апаратура, домашні ПК, сервери і т. п. Системи освітлення побутового та спеціального призначення Різна побутова і спеціальна апаратура Циркуляційні насоси, насоси опалення і т. п. Даний ДБЖ також контролює заряд акумулятора. Струм заряду стабілізовано і не залежить від потужності навантаження, підключеного до ДБЖ. Рекомендується установка акумуляторів від 40Ач. Якщо ж мережеве напруга менш 160В іллі більш 280В, ДБЖ переходить на роботу від зовнішньої АКБ. Лінійно-Інтерактивний інвертор 12 > 220 В: LVT Оптімус 250 працює з будь-якими типами навантажень і призначений для побутових приладів, які мають асинхронні двигуни: газові котли, циркуляційні насоси, системи опалення, холодильне обладнання, і т. д. так як мають форму вихідної напруги: чиста синусоїда. Переваги ДБЖ Оптімус-250: Циклічний режим роботи (можливість встановлювати час роботи і час сну ДБЖ що дозволяє значно продовжити час роботи від АКБ); Пасивна система охолодження, що забезпечує його безшумність і підвищений термін експлуатації; Форма сигналу на виході - ЧИСТА СИНУСОЇДА; Функція "Холодний старт"; Широкий діапазон вхідних напруг (160В-280В) без переходу на роботу з АКБ; Час перемикання при зникненні мережі всього 5 мс; Має захист від перевантаження по потужності, перегріву, завищеної і заниженої вихідної напруги, захист від короткого замикання, від напруги 380В; "Інтелектуальна" зарядка АКБ - режимний термокомпенсирвоаный заряд, який поєднує максимальну швидкість заряду і кращі умови для ресурсу АКБ. Характеристики: Виробник: LVT Тип архітектури: Лінійно-інтерактивний Форма вихідної напруги: Синусоїда Акумуляторна батарея: Зовнішня Потужність, кВт: 0,25 Напруга акумуляторної батареї: 12 В Кількість фаз (вхід / вихід): 1/1 Нижній поріг вхідної напруги, В: 160 Верхній поріг вхідної напруги, В: 280 Вихідна напруга, В: 220±1% Частота електромережі, Гц: 50 ±0,1% Наявність зарядного пристрою: Є Кількість батарей: 1 Напруга живлення від акумуляторної батареї, В: 12 Час перемикання на батареї, мс: 5 Струм заряду батареї, А: 12 Відображення інформації: ЖК-екран Робоча температура, º C: +5...+35 Висота, мм: 85 Ширина, мм: 330 Глибина, мм: 230 Маса, кг: 6 Гарантія, міс: 24 Тип виконання: класичний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LVT |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дисплей | Є |
| Діапазон напруги, В | 160-280 В |
| Затримка | 5 с |
| Колір | сірий металік |
| Максимальний струм, А | 12 |
| Напруга | 220±1% В |
| Робоча температура | +5...+35 º C град. |
| Розмір, мм | 330 х 85 х 230 мм |
| Тип | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | Зовняшня, 12 В, Свинцево-кислотна |
| Форма хвилі | Чиста синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴


