Компанія «Osaka» продає кліматичну продукцію на ринку України понад 30 років та зарекомендувала себе як одного з лідерів у галузі систем кондиціювання. Продукція розробляється як житлових приміщень, так комерційних об'єктів. Висока якість товару досягається шляхом постійного вдосконалення технології виробництва, контролю за якістю продукції, впровадження сучасних розробок з використанням комплектуючих матеріалів найбільш якісних виробників. Застосування інноваційних технологій у поєднанні з дизайнерськими рішеннями вносять у ваше життя комфортні умови та приємні емоції. Кондиціонер Osaka ST-09 HH Elite не інверторний розрахований на площу охолодження до 30 м2 конструктивно виготовлений із зовнішнього та внутрішнього блоку. Зовнішній - розташовується на фасаді будинку або даху, а внутрішній на стіні в кімнаті. Блоки між собою з'єднуються мідними трубками (фреоновою трасою), якою циркулює хладогент. Всі елементи кондиціонера Elite мають гарний естетичний, декоративний вигляд і відмінно впишеться в інтер'єр Вашого приміщення. Вишуканий ультрамодний дизайн внутрішнього блоку кондиціонера OSAKA ST HH Elite поєднує у собі витонченість ліній з яскраво вираженою індивідуальністю стилю конструкції та легко вписується у будь-яку дизайнерську концепцію. Спеціальне антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку та його теплообмінника захищає кондиціонер Osaka Elite від шкідливих атмосферних явищ та впливів агресивного зовнішнього середовища.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Звичайний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 6.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторний двигун: | Немає |
| Іонізація | Немає |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 690*283*199 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 665×420×280 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -5/+48 °C |
| Колір | Білий |
| Нічний режим | є |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 20-30 |
| Потужність обігрів/охолодження | 0.82 |
| Режими роботи | Автоматичний |
| Рекомендована площа приміщення | 20-30 м2 кв.м |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 34 |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 50 дБ |
| Теплопродуктивність | 2.67 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Управління по Wi-Fi | Без керування по Wi-Fi |
| Функції | обігрів, охолодження, осушення, нічний |
| Холодопродуктивність | 2.58 кВт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 060 ₴


