Кондиціонер OSAKA STV-12HH3 Elite Inverter R32 до -15 градусів
- Готово до відправки
- Код: STV-12HH3
16 470 ₴
15 540 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондиціонер Osaka STV-HH виконаний у привабливому для споживача дизайні та оснащений вдалим набором функцій. Запасу потужності приладу вистачить щоб забезпечити необхідні кліматичні умови в приміщенні. Він здатний працювати на обігрів та охолодження, вентиляцію, осушення, фільтрацію та іонізацію повітря. Завдяки інверторній технології, що використовується в даній моделі, суттєво знизилося енергоспоживання приладу та рівень шуму, при цьому точність підтримки параметрів покращена. Варто звернути увагу на наявність у кондиціонері програмованого таймера до 24 годин, нічного та турбо режимів, функції гарячого старту. Цей кондиціонер зібраний на одному з найкращих заводів Китаю - заводі Gree. При виробництві використовуються якісні комплектуючі, що забезпечує високу надійність даного кондиціонера. Кондиціонер інверторний Osaka STV-12HH Elite INVERTER є сучасною настінною спліт системою, яка відрізняється хорошою функціональністю і високою продуктивністю. Спліт система Osaka Elite INVERTER відмінно працює як в режимі охолодження +45 ° С , так і обігріву повітря -15 ° С. Цей кондиціонер Elite INVERTER має досить широкий функціонал, є можливість встановлення таймера та практичний режим «Sleep». Ця модель також оснащена багатошвидкісним вентилятором, функцією гарячого старту та надійно захищена від замерзання зовнішнього блоку. Основні переваги інверторного кондиціонера Osaka Elite INVERTER - це озонобезпечний високоефективний фреон R410, преміальний пульт дистанційного керування, вдосконалене програмне забезпечення, яке оптимізує роботу кондиціонера в широкому діапазоні частот обертання компресора, багатошвидкісний вентилятор. блоку, 24-годинний таймер, захист від обдування холодним повітрям, покриття Blue Fin. Кондиціонер Osaka STV-12HH Elite INVERTER працює в режимі обігріву ефективний до -15 ° С , низьке енергоспоживання класу А + .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Тип компресора | Інверторний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторний двигун: | є |
| Іонізація | є |
| Габарити внутрішнього блоку (ВхШхГ) | 750*285*200 мм |
| Габарити зовнішнього блоку (ВхШхГ) | 650*456*233 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Дисплей на внутрішньому блоці | Є |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | -15 - +43 |
| Колір | Білий |
| Нічний режим | є |
| Площа охолодження/обігріву, м2 | 20-40 |
| Потужність обігрів/охолодження | 920 Вт |
| Режими роботи | Автоматичний |
| Рекомендована площа приміщення | 40 м2 кв.м |
| Рівень шуму, внутрішній блок, дБ | 34 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок, дБ | 50 дБ |
| Теплопродуктивність | 3.56 |
| Тип | Спліт-система |
| Тип установки внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип фреону | R32 |
| Управління по Wi-Fi | Без керування по Wi-Fi |
| Функції | обігрів, охолодження, осушення, нічний |
| Холодопродуктивність | 3.52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 540 ₴


