Радіатор біметалічний Алтермо 7 (500/96) Біметалічні радіатори Алтермо-7 встановлюються як на центральних, так і автономних системах опалення. Надійність радіатора Алтермо-7 забезпечується сталевою внутрішньою частиною (повний біметал), а висока тепловіддача та елегантний італійський дизайн – алюмінієвим ребра. Основні відмінності біметалічного радіатора Алтермо – 7 від інших моделей: • глибина радіатора 96 мм; • цільний сталевий сердечник – повний біметал; • кількість тепловідвідних ребер – 6 штук; • висота внутрішніх ребер збільшена на 40%; • потужність секції складає 185 Вт; • При зварюванні сталевого сердечника використовується унікальна установка, розроблена в інституті електрозварювання ім. О.О. Патона; • Міцний литий алюмінієвий корпус зовні для високої тепловіддачі; • Якісні прокладки та ніпелі з'єднань секцій; • Нанесення фарби на радіатори Алтермо здійснюється методом анафорезу, тому кожен радіатор має рівномірний шар фарби з підвищеною адгезією та стійкістю до пошкоджень; • Гарантія виробника 5 років. Технічні характеристики радіатора: Тип - секційний біметалічний радіатор опалення Матеріал – сталь, алюмінієвий сплав Потужність секції - 185 Вт (при Δt=70°C) Міжосьова відстань секції - 500 мм Робочий тиск - 18 бар, випробуваний - 27 бар Максимальна температура теплоносія – 130°C Висота секції – 556 мм. Глибина секції – 96 мм Ширина секції – 80 мм Об'єм секції - 0,15 літра Маса секції – 1,68 кг Виробник – Алтермо – Україна, м. Полтава Гарантія – 5 років за умови дотримання умов монтажу та експлуатації, зазначених у паспорті до радіатора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алтермо |
| Вага | 1.7 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Біметал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 800 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм мм |
| Підведення води | Бічний |
| Робочий тиск, бар | 18 атм |
| Теплова потужність, Вт | 185 Вт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴


