Радіатор біметалічний Алтермо ЛРБ (10 секцій) Радіатори біметалічні Алтермо ЛРБ - це сучасні радіатори опалення, що поєднали надійність сталі і красу форм алюмінію. Їхня внутрішня частина, що знаходиться безпосередньо в контакті з водою, повністю виконана зі сталі, зовнішнє ребра виконано з алюмінію, що служить для кращої тепловіддачі, і надає елегантного вигляду. Елегантний італійський дизайн Алтермо ЛРБ органічно доповнить інтер'єр будь-якого приміщення. Призначення Алтермо ЛРБ: Призначений для застосування в центральних та автономних системах опалення, побутових та виробничих приміщеннях, розрахований на роботу як водяного, так парового опалення. Технічні характеристики : Тепловіддача при Т = 70 ° C, Вт - 169 Вт Внутрішній об'єм, л – 0,15 Маса – 2 кг Надлишковий робочий тиск, не більше – 18 бар Опресувальний тиск – 22,5 бар Різьбові отвори ГОСТ 6357-81 з лівого боку – G1-LH-B Різьбові отвори ГОСТ 6357-81 з правого боку – G1-B Міжцентрова відстань, мм – 500 Глибина секції, мм – 80 Ширина секції, мм – 82 Висота секції, мм – 575 Реальна гарантія від виробника – 5 років Країна-виробник - Україна, м. Полтава Комплект постачання - 10 секцій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алтермо |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Біметал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 800 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм мм |
| Підведення води | Бічний |
| Робочий тиск, бар | 18 бар |
| Теплова потужність, Вт | 1850.00 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980 ₴


