Котел твердопаливний Буржуй КП-12 кВт з чавунною плитою
- Готово до відправки
- Код: КП12
15 600 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Буржуй КП-12 кВт – твердопаливний котел з плитою, з виходом димоходу назад, виготовлений з високоякісної сталі товщиною 4 мм. Працює на всіх видах твердого палива: дрова, вугілля, тирса, брикети, обрізки гілок. Переваги: Тривалість горіння палива на одному завантаженні до 8 годин (в залежності від спалюваного виду палива). Чавунні колосники – запорука довгої служби котла.Котел можна використовувати як плиту – в котел вбудована чавунна плита з конфорками для приготування їжі. На плиті є кілька кілець під посуд різного розміру. Універсальність підключення – котел має чотири патрубки для установки в систему опалення, що дозволяє підключити його як з лівого, так і з правого боку. Незадіяні виходи закриваються заглушками, які йдуть в комплекті. У комплекті: круглий вихід димоходу ∅150 мм або ∅170 мм, або прямокутний розміром 100х200 мм. У верхній і нижній частинах камери згорання встановлені два наповнених водою теплообмінника, дно також обладнано водяною сорочкою. При нагріванні досягається оптимальне співвідношення потужності котла до об'єму води в ньому. Це дозволяє отримати максимум тепла від палаючого палива і запобігає закипанню води, збільшуючи термін служби виробу. Теплообмінники виконані з цілісного листа сталі, без додаткових зварних швів. Можливість установки електричного ТЕНу – до котла можна підключити електричний ТЕН і автоматику. ТЕН підтримує безперервну роботу котла в разі відсутності твердого палива, дозволяє утримувати температуру води в системі на рівні 5-10 °С. Котел також працює як батарея – котел може віддавати тепло від поверхні стінок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Буржуй |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 87 |
| Вид палива | Дрова, вугілля, тирса, брикети, обрізки гілок |
| Вид розпалювання | Ручний |
| Габарити (ВхШхГ) | 690х470х560 |
| Діаметр димаря | 150 |
| Комплектація | твердопаливний котел, паспорт, термометр |
| Матеріал | 4 мм сталь |
| Матеріал теплообмінника | 4 мм сталь |
| Об'єм води в котлі, л | 60 |
| Орієнтовна витрата палива | 1 кг/год |
| Площа обігріву, кв. м | 120 |
| Потужність, кВт | 12 |
| Підключення до електромережі | Немає |
| Робота в автономному режимі від одного завантаження | 8 років |
| Робочий тиск води, кПа | 2 бар |
| Спосіб завантаження палива | Ручне завантаження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 600 ₴


